Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Goki Základné tvary na doske 3

Popis produktu

Klasická varianta hry triedenie farieb a tvarov pomocou základne s rovnako vysokými kolíkmi, kedy úlohou dieťaťa je vložiť správne tvary na správne miesto. Každý kolík má iný tvar, napr. Kruh, trojuholník, polkruh atď. Pri skladaní si deti precvičia jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka a logické myslenie.Základné tvary na doske sú vyrobené z dreva, použité farby a laky sú nezávadné. Hračka obsahuje 16 dielov a jej rozmery sú 6 x 24,5 cm. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca ? Goki opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.